22.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dyson

Etiketim: Dyson

Dyson dëshiron të krijojë robotë që mund të kryejnë punët e...

0
Dyson ka shpalosur një seri prototipe robotësh që po zhvillon dhe ka njoftuar planet për të punësuar qindra inxhinierë gjatë pesë vjetëve të ardhshme...

Dyson vjen me kufje që pastrojnë ajrin

0
Dyson ka hedhur hapin e parë drejt teknologjisë së veshjes, me një palë kufje, të cilat vijnë me një maskë goje që pastron ajrin.Kufjet...

Dyson prezanton kufjet të cilat ju mbrojnë nga ajri i ndotur

0
Dyson ka krijuar kufje që përfshijnë një maskë pastruese të krijuar për të ndihmuar njerëzit të shmangin ajrin e ndotur në qytete.E quajtur, Dyson...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS