24.5 C
Tirana
E hënë, 8 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dyshuara

Etiketim: dyshuara

SHBA: Zyrtarët më të lartë të zbulimit do të informojnë Kongresin...

0
Zyrtarët më të lartë amerikanë të zbulimit, pritet të informojnë anëtarë me peshë të Kongresit për çfarë dihet dhe çfarë nuk dihet lidhur me...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS