22.5 C
Tirana
E premte, 19 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dyshon

Etiketim: dyshon

Përfshihet nga flakët makina në autostradë, ja për çfarë dyshon policia

0
Një makinë ka marrë flakë në orët e para të mëngjesit të kësaj të mërkure. Mësohet se mjeti ka qenë në lëvizje në autostradën...

Prej 20 vitesh në sherr familjar, qytetari në Tiranë kallëzon komshiun:...

0
TIRANA Një qytetar në Tiranë ka kallëzuar komshiun e tij pasi ky i fundit i pështyn makinën pasi mendon se është me COVID-19. Skënder Hasmeta...

Sekuestrohen mbi 31 mijë euro në Rinas, ja kujt iu gjetën...

0
Rinas/ Policia Kufitare e Rinasit parandalon dhe godet dy raste të mosdeklarimit të të hollave në kufi. Sekuestrohen 31.400 euro. Shërbimet e Policisë Kufitare...

Ceballos: Kush dyshon në Bale, le t’i shikojë finalet e Ligës...

0
Gareth Bale është kritikuar ashpër për paraqitjet e tij në fushën e lojës dhe për sjelljen e tij kontroverse jashtë fushës gjatë viteve të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS