21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dyshojnë

Etiketim: dyshojnë

Shkencëtarët ngrenë alarmin, dyshojnë se pas katastrofës së elefantëve në Afrikë...

0
Shkencëtarët kanë ngritur alarmin dhe besojnë se një virus misterioz qëndron pas ngordhjes së qindra elefantëve në Botsavana të Afrikës. Shqetësimi i tyre...

Adhuruesit dyshojnë për operacione plastike, moderatorja shqiptare publikon si dukej para...

0
Një nga moderatoret më bukuroshe të sportit, Lei Kraja ka qenë shpesh në vëmendje të mediave pasi tashmë ajo është kthyer në një nga personazhet më të dashur...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS