34.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dyshohej

Etiketim: dyshohej

U ekzekutua me 14 plumba, Klevis Kapllani dyshohej si i përfshirë...

0
I ekzekutuar me 14 plumba dy ditë më parë, Klevis Kapllani, dyshohet se se u nxorr në pritë për shkak të ngjarjeve kriminale në...

Lirohet “i forti i Myslym Shyrit”, Cukali dyshohej se vrau ish-policin...

0
Prokuroria ka vendosur të pushojë çështjen për Gjergj Cukalin, i dyshuar për vrasjen e ish-policit Arben Bilali janarin e 2019. Pas disa muajsh në...

Ecuria e GJKKO gjatë pandemisë: Një gjyqtare dyshohej se ishte e...

0
Gjykata e korrupsionit dhe krimit të organizuar (GJKKO) në një komunikim për mediat i është përgjigjur interesit të gazetarëve me një dokument ku shpaloset...

Vdes 16-vjeçari që dyshohej se sulmoi nxënësit në një shkollë të...

0
Autoritetet njoftuan se gjashtëmbëdhjetë vjeçari që hapi zjarr në një shkollë të mesme të Kalifornisë duke vrarë 2 persona, ka vdekur. Pas sulmit ai...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS