34.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dyshimi

Etiketim: dyshimi

Dyshimi i fortë i mjekut: Numri i vdekjeve nga Covid-19 u...

0
Mjeku urolog, Artan Koni, hodhi dyshime të forta mbi numrin e vdekjeve nga koronavirusi në vendin tonë. I ftuar në emisionin “Kjo Javë”, në...

Stresi i jep fund çdo dyshimi për ndarje dhe i bën...

0
Stresi i ka dhënë fund çdo dyshimi se është ndarë nga Kejsi. Reperi publikoi një foto teksa fliste në kamera me bashkëshorten e tij dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS