24.5 C
Tirana
E hënë, 8 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dyshes

Etiketim: dyshes

Klubi i dyshes shqiptare në krizë të thellë

0
Klubi i Malagas, tashmë i dobësuar nga vështirësitë serioze sportive dhe financiare, është goditur fort nga pandemia e Covid-19. Në një njoftim zyrtare, skuadra që...

PSG pas dyshes së Milanit

0
Paris Saint-Germaini është i interesuar për dyshen e Milanit, Ismael Bennacer dhe Lucas Paqueta. Për këtë është i bindur mediumi italian “La Gazzetta dello Sport”. Kampioni...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS