34.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dyshen

Etiketim: dyshen

Inter dhe Manchester United të gatshëm të shkëmbejnë dyshen e njohur

0
Antonio Conte do të bëjë çmos, që ta përforcojë skuadrën e tij në merkaton e verës me elementë të tjerë cilësorë dhe të sprovuar....

Interi e do dyshen e Chelseat

0
Interi po planifikon të bëjë përforcime për sezonin e ardhshëm. “Nerazzurri” janë të interesuar për dy mbrojtësit e majtë të “Blues”, Marcos Alonso dhe...

Trajneri i Veronës thur elozhe për dyshen shqiptare

0
Verona nuk ia doli në mbrëmjen e djeshme të Serisë A të ndalte Napolin, teksa u mposht me rezultatin 0-2. Megjithatë, kjo nuk e pengon...

“Me dyshen Koulibaly-Van Dijk, Liverpool do të bëhej i pakalueshëm”

0
“Liverpool do ta festonte dyfish titullin, nëse do të blinte Kalidou Koulibaly në verë, duke ia bashkuar Virgil van Dijk në qendër të mbrojtjes”....

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS