21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dyjavor

Etiketim: dyjavor

Skuadra e njohur shqiptare komplet në karantinë dyjavor

0
Skuadra e Renovës nga Xhepçishti i Tetovës ka njoftuar se të gjithë anëtarët e stafit teknik, administrata dhe njerëzit tjerë që ishin në kontakt...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS