21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dyfishojmë

Etiketim: dyfishojmë

Përballimi i COVID-it dhe gripit, Manastirliu: Në vjeshtë-dimër dyfishojmë kapacitetet spitalore

0
Tiranë, 15 Shtator – “Urgjencat kirurgjikale gjatë periudhës së vjeshtë-dimrit është vendosur të jetë në spitalin universitar të Traumës, pas eksperiencës së mirë në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS