25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dyfishohet

Etiketim: dyfishohet

Kishte kthyer lokalin për përdorim të lëndëve narkotike, arrestohet 31-vjeçari

0
Një 31-vjeçar është vënë në pranga pasi është kapur në flagrancë sepse e kishte kthyer lokanin që ishte në pronësi të tij pasi i...

Reforma, të martën në Kuvend/ Dyfishohet buxheti i partive për fushatën,...

0
Javën e ardhshme drafti o dakordësuar i reformës zgjedhore pritet ti dorëzohet zyrtarisht Kuvendit. Marrëveshja politike brenda ditës se martë duhet te jetë...

“Do dyfishohet numri i psikologëve”/ Shahini: Shkolla si hapësirë e sigurt,...

0
Ministrja Besa Shahini përmes një video-mesazhi foli për bullizmin, për dhunën në bazë gjinore dhe për abuzimin seksual, si në komunitet ashtu edhe në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS