24.5 C
Tirana
E hënë, 8 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dyer

Etiketim: dyer

Foto/ Dyert në tokë dhe xhamat e dritareve të thyera, këto...

0
Pamje të tmerrshme janë ato që shihen nga dëmet që ka shkaktuar tritoli në banesën e efektivit të policisë së Shkodrës, Pëllumb Vuka. Banesa e...

Gjykata Speciale dhe SPAK i nënshtrohen testit anti-Covid, seancat do të...

0
Pas rasteve pozitiv me koronavirus në Burgun 313, Gjykata Kundër Krimit dhe Korrupsionit dhe Prokuroria e Posaçme kanë kërkuar që të gjithë punonjësit t’i...

Challandes: Ferri është prapa futbollit me dyer të mbyllura

0
Përzgjedhësi i Kosovës, Bernard Challandes, ka parodizuar me thënien e filozofit Jean-Paul Sartre, duke thënë se ferri është prapa futbollit me dyer të mbyllura. Sartre...

Me dyer të mbyllura

0
Bundesliga ishte e para nga kampionatet elitare europiane që u rikthyer në fushën e lojës për të mbyllur sezonin e lënë përgjysmë. Megjithatë stadiumet...

Largohuni nga e kaluara për të hapur dyer të reja

0
Sa e vështirë është mbyllja e një dere nga e kaluara dhe vazhdimi drejt së ardhmes! Nëse hapja e marrëdhënieve të reja mund të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS