21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dy vellezerit

Etiketim: dy vellezerit

Rrëmbyen 30-vjeçarin, shpallen në kërkim dy vëllezërit nga Puka

0
Dy vëllezër janë proceduar penalisht dhe shpallur në kërkim nga Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 3, pasi në 6...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS