23.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dy gazetarët

Etiketim: dy gazetarët

Nxirrnin sekretet brenda izolimit të Wuhan, zhduken mistershëm dy gazetarët

0
Në kohën kur bilanci i koronavirusit të ri u rëndua sërish, e këtë radhë në mesin e vdekjeve renditen dhe ato të 6 mjekëve,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS