18.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet DW

Etiketim: DW

“Ndjek agjendën e Orban për Ballkanin Perëndimor”, DW: Varhelyi njeri i...

0
Komisioneri hungarez për zgjerimin e BE-së, Oliver Varhelyi, duhet të përfaqësojë në fakt politikën e Brukselit, por ai ndjek agjendën e kryeministrit hungarez Viktor...

Anulimi i vizitës së Lavrov në Serbi/ “DW” zbardh prapaskenat e...

0
Bullgaria, Mali i Zi dhe Maqedonia e Veriut i refuzojnë avionit qeveritar rus kalimin në hapësirën e tyre ajrore, për këtë arsye ministri i...

DW/Shqipëri: Presidenti i ri zgjidhet pa votat e opozitës

0
Ish-gjenerali Bajram Begaj u zgjodh president i Shqipërisë me 78 vota pro, 4 kundër dhe 1 abstenim. Begaj do të nisë detyrën e kreut...

Taulant Balla në Berlin: Procesi i zgjerimit të BE-së duhet të...

0
Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste të Shqipërisë, Taulant Balla, flet në një intervistë për Deutsche Welle për vizitën e tij në Berlin,...

Kriza Rusi-Ukrainë/ DW zbulon prapaskenat: Në mars vjen në Shqipëri Komanda...

0
Ministria për Europën dhe Punët e Jashtme në Tiranë ka hedhur poshtë deklaratën e Ministrit të Jashtëm rus, Sergej Lavrov, ku ai shpreh dyshime...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS