32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dushi

Etiketim: Dushi

Adrola Dushi flet hapur rreth lidhjes me djalin e avokatit Tomë...

0
Fotoja që bëri bujë në rrjetet sociale ishte ajo e Capital T me modelen Adrola Dushin, ku të dy dukeshin shumë të afërt me...

Provokon, foto nga dushi me rroba…

0
  Alesia Bami dihet tashmë që është një ndër vajzat e ekranit më të përfolura në mediat rozë. Ajo e ka arritur këtë herë përmes deklaratave, herë përmes "gricjeve "...

Adrola Dushi, më joshëse se kurrë në fotosesionin e ri

0
Adrola duket atraktive në fotografitë e fundit. Adrola Dushi ka ndarë me ndjekësit fotografi të reja, në të cilat merr vëmendjen e të gjithëve. Modelja e...

Adrola Dushi edhe njëherë e dëshmon se është ndër modelet më...

0
Modelja e njohur shqiptare Adrola Dushi njihet për bukurinë e saj si dhe format trupore. Madje ajo jo rrallëherë është cilësuar si modelja më e...

Adrola Dushi feston ditëlindjen

0
Sot një nga modelet më të bukura shqiptare, Adrola Dushi feston ditën e lindjes. Ajo ka zgjedhur që këtë moment ta kalojë me miqtë e...

Adrola Dushi me urim special me rastin e ditëlindjes së Xhesika...

0
Modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi, vazhdon të mbetet njëra nga më me trend në fushën e modelingut. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale,...

Shoqe për kokë; Adrola Dushi dhe Kristina Baki bëjnë tatuazhin që...

0
Prej vitit 2012 ku kompeticioni i bukurisë Miss Shqipëria njohu dy vajzat Adrola Dushi dhe Kristina Baki muajt e vitet që do të kalonin...

Adrola Dushi: Babi më ka thënë edhe 10 burra të marrësh...

0
E ftuar në emisionin “Pop Culture” me Dojna Memën, bukuroshja Adrola Dushi ka folur pa dorashka për jetën e saj personale. Modelja ka rrëfyer jo...

Dy lojtarët e talentuar, Dhurim Zhuri dhe Erdin Dushi, me kontrata...

0
FC Prishtina vazhdon t’i blindojë lojtarët e talentuar nga akademia. Klubi kryeqytetas ka nënshkruar kontrata profesionale me dy lojtarët e talentuar, Dhurim Zhuri dhe Erdin...

Adrola Dushi thotë se ka punuar shitëse në treg

0
Adrola Dushi ka treguar të pathënat. Ajo është një nga personazhet më të popullarizuara shqiptare që bën një jetë mes Shqipërisë dhe Amerikës për shkak...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS