25.5 C
Tirana
E enjte, 18 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dushaj

Etiketim: Dushaj

Ja familja e bukur e artistit Gjeke Dushaj!

0
Ai është një artist i njohur i muzikës shqiptare dhe një kompozitor i cili krijon këngë të bukura shqiptare, sidomos për këngëtarët që jetojnë...

Gjekë Dushaj publikon këngën më të re kushtuar vendlindjes

0
Artistët nga Malësia e që jetojnë në Amerikë gjithmonë i këndojnë vendlindjes e kurrë nuk i harrojnë traditat dhe zakonet sidomos ato kulturore e...

Gjekë Dushaj risjell “Dy tupana në derë të kullës”

0
Kemi nevojë për muzikë në këto ditë madje nga ajo burimore e folklorit tonë të pasur, e për këtë ka menduar artisti me origjinë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS