32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Durresaku

Etiketim: Durresaku

‘Çmendet’ durrsaku, rreh gruan e vjehrrin

0
Një 35-vjeçar është arrestuar në Durrës, pasi ka dhunuar bashkëshorten dhe vjehrrin e tij. Shtetasi me iniciale A.H., akuzohet për veprat penale “Dhuna në familje”...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS