34.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Duraj

Etiketim: Duraj

Sefë Duraj e nis verën me ritëm dhe një super projekt

0
"Të ndjej", Kënga ime më e re në bashkpunim me MProduction, shpresoj të ju pëlqen". Kështu shkruan artisti Sefë Duraj teksa ka postuar projektin e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS