34.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dukjes

Etiketim: dukjes

Luana Vjollca tregon ndryshimin e dukjes së saj nga Instagrami në përditshmëri: Kurrë nuk e dimë …

Luana Vjollca tregon ndryshimin e dukjes së saj nga Instagrami në...

0
Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur, Luana Vjollca, ka sjellë së fundmi një varg projektesh muzikore që ndërlidhen me tema të ndjeshme.Mes të tjerash, Vjollca...

Pa botoks dhe filerë: Melania Trump ka zbuluar sekretin e dukjes...

0
Ish-manekinia ende duket si super-modele, ndërkaq shumica pyesin ku qëndron sekreti i dukës së saj rinore Është e vështirë të besohet që dama e parë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS