22.5 C
Tirana
E enjte, 18 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dukeshës

Etiketim: dukeshës

Fustani i dukeshës që mori shumë vëmendje

0
Dukesha e Kembrixhit u shfaq me një stil më ndryshe në ekran derisa mori pjesë në drekën e Tiny Happy People, një inciativë e...

Meghan Markle, “e dyta e përjetshme”, të gjithë ankesat e dukeshës!

0
Meghan Markle paska vuajtur indiferencën e Buckingham Palace, që ndaj thashethemeve dhe akuzave të pavërteta nuk ka dashur të përgjigjet. Jo vetëm kaq: “...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS