25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Duker

Etiketim: duker

Kejvina Kthella sjell fotosesion të ri, duker mahnitëse dhe plot shkëlqim

Kejvina Kthella sjell fotosesion të ri, duker mahnitëse dhe plot shkëlqim

0
Një prej modeleve më të suksesshme shqiptare është padyshim Kejvina Kthella.Bukuroshja bionde e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale edhe së fundi ka...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS