24.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dukart

Etiketim: Dukart

PPP-të për Milot-Balldren dhe Orikum Dukart/ Rudina Hajdari del para Bashës...

0
Grupi parlamentar demokrat, i kryesuar nga Rudina Hajdari ka depozituar paraditen e sotme në Prokurorinë pranë pranë Gjykatës së rrethit gjyqësor Tiranë një kallzim...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS