18.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dukagjin Lipa

Etiketim: Dukagjin Lipa

Dua Lipa dhe babai i saj marrin fanellën e personalizuar të Liverpoolit nga legjenda Jamie Carragher

Dua Lipa dhe babai i saj marrin fanellën e personalizuar të...

0
Ajo aktualisht është në mes të turneut të saj të shumëpritur "Future Nostalgia".Dhe Dua Lipa mori kohë pas koncertit shumë të suksesshëm në Liverpool...
“Binjaku im” – Dua Lipa uron babanë e saj, Dukagjinin për ditëlindje

“Binjaku im” – Dua Lipa uron babanë e saj, Dukagjinin për...

0
Sot është një ditë e veçantë për familjen e këngëtares shqiptare me famë botërore, Dua Lipa.Kjo për shkak se babai i saj, Dukagjin Lipa...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS