21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Duhur

Etiketim: duhur

Ministri Mehaj: Të qenit në formë të duhur fizike është prioriteti...

0
"Vrapi i Betejës" ishte aktiviteti i radhës i realizuar nga kadetët e Kosovës, të cilët sfiduan veten duke bartur nga 30 kilogramë në 4...

Rama: Jemi në rrugën e duhur me Greqinë, kam idenë time...

0
Kryeministri Edi Rama prej pasdites së djeshme ndodhet për një vizitë në Athinë. Rama ka folur për çështjen e detit ne Greqinë, në takimin e...

Mënyra e duhur për dezinfektimin e telefonit celular

0
Njerëzit, dashje pa dashje, janë të varur ndaj telefonit celular. Atë e mbajmë gjithnjë në duar, ua japim të tjerëve dhe e lëmë në...

Britney Spears ka vendosur, fytyra pa grim, është rruga e duhur...

0
Nëse keni ndjekur Britney Spears në mediat sociale, jeni të vetëdijshëm për tre gjërat që ajo njihet këto ditë: lëvizjet e saj të vallëzimit,...

PD bojkotoi Këshillin Politik, Rama: Nuk jeni asnjëherë në vendin dhe...

0
Kryeministri Edi Rama komentoi në përfundim të takimit të Këshillit Politik bojkotin e PD dhe LSI. Ai u shpreh se koha e mbetur është shumë...

Vjen edhe konfirmimi nga agjenti: Rangnick nuk do të shkojë te...

0
Agjenti i trajnerit Ralf Rangnick e ka konfirmuar se negociatat me Milanin janë mbyllur dhe klienti i tij nuk do të kalojë te klubi...

Kjo është mënyra e duhur për t’i larë duart në tualetet...

0
Shumë njerëz nuk kanë shumë dëshirë të prekin sende në vende publike, të ulen në stola publikë apo në shkallë etj., por e bëjnë...

Frutat verore me fuqi të ndryshme, mënyra e duhur e përdorimit...

0
Shfrytëzoni fuqinë e njërës ose të gjithave! Frutat e verës janë natyrisht të fuqishëm në përbërës që do t’ju bëjnë të dukeni dhe të ndjeheni...

Tri llojet e trupit dhe mënyra e duhur për ndërtimin e...

0
Lloji i trupit tuaj mund të zbulojë shumë për punën e brendshme të metabolizmit tuaj, për zakonet tuaja të ngrënies dhe sistemin tuaj nervor. Ekzistojnë...

Koha e duhur për të marrë vendime

0
Sipas disa studimeve, vendimet duhet të merren në mëngjes, duke qenë se aftësitë analitike janë më të favorshme, ndërsa pasdite mund të përqendrohemi në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS