34.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dueli

Etiketim: dueli

Mbyllet dueli i zjarrtë i pesë golave: Dukagjini i shkakton shumë...

0
Dukagjini e ka befasuar Trepçën ’89 në kuadër të javës së 30-të në Superligën e Kosovës, duke e mposhtur me rezultat 3-2. Pas vetëm dy...

Çmenduri, dueli i madh në boks zhvillohet në oborrin e shtëpisë…

0
Boksieri britanik Dillian Whyte dhe ai rus Alexander Povetkin do të përballen mes tyre më 22 gusht. Kjo sfidë ishte shtyrë për shkak të...

Dueli i fuqishëm ndërmjet Audi RS6 dhe Lamborghini Urus

0
Ky ishte një duel i fuqishëm ndërmjet Audi dhe Lamborghini SUV.Kjo ishte një garë mjaft interesante ndërmjet një Audi RS6 dhe një Lamborghini Urus. Makina...

Fury-Tyson, konfirmohet dueli i “ëndrrave”

0
Siç raporton “The Sun”, thuhet se Tyson Fury ka pranuar ofertën e kampionit të botës në peshat e rënda Mike Tyson që të ndeshen...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS