18.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Duelet

Etiketim: duelet

Partizani-Vllaznia dhe Kukësi-Skënderbeu duelet më interesante!

0
Sezoni 2019-2020 i Kategorisë Superiore po i drejtohet fundit me shumicën e verdikteve finale që janë dhënë tashmë, megjithatë mbetet për t’u përcaktuar skuadra...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS