21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Duatrokasin

Etiketim: duatrokasin

Deputetët duatrokasin fuqishëm e fjalimin e Zelenskyt në Kuvendin e Shqipërisë

0
Deputetët shqiptarë janë ngritur në këmbë dhe e kanë duartrokitur fuqishëm fjalimin e presidentit të Ukrainës, Volodymyr Zelensky, në Kuvendin e Shqipërisë.Zelensky i është...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS