34.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Duartrokit

Etiketim: duartrokit

Djaloshi nga Kosova me dorën në zemër, Tugjmani duartrokit, fundi i...

0
Është një video e plotë e ndeshjes mes Kroacisë dhe Shteteve të Bashkuara të Amerikës, që u zhvillua me 17 tetor të vitit 1990...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS