18.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Duaj

Etiketim: duaj

Më duaj kur nuk e meritoj, sepse atëherë kam më shumë...

0
Më duaj … Është në natyrën tonë t’u kërkojmë të tjerëve që të na duan. Ne duhet të ndjehemi të pranuar dhe të kuptuar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS