24.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dua Lipa ekspozon linjat

Etiketim: Dua Lipa ekspozon linjat

Para pasqyres, Dua Lipa ekspozon linjat bombastike

0
  Këngëtarja e njohur shqiptare Dua Lipa është një nga yjet e skenës muzikore botërore. Ajo është shqiptarja më e suksesshme në arenën ndërkombëtare dhe kjo...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS