21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Drushku

Etiketim: Drushku

Dekani Drushku: Do te ndjekim me durim rrugen ligjore per ta...

0
Dekani i Fakultetit të Shkencave të Natyrës, Spiro Drushku, ka theksuar sot vendosmërinë e pedagogëve dhe studentëve për ta kundërshtuar në mënyrë ligjore,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS