23.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Druri

Etiketim: druri

Kryetari Idrizi ka bërë ndarjen e kiosqeve nga druri, për prodhuesit...

0
Kryetari Idrizi realizon premtimin e tij ndaj prodhuesve vendor për akomodimin e produkteve të tyre në kushte më të përshtatshme.Ai gjatë ditës së sotme...

FOTO/ Kryen marrëdhënie intime në mes të ditës, e moshuara i...

0
Një çift në Rusi, është parë duke kryer marrëdhënie intime në mes të ditës. Mirëpo sipas dëshmitarëve, një grua e moshuar, e njohur në...

Foto/ Momenti kur shoferi i shpëtoi për fije vdekjes, një pllakë...

0
Britaniku Wayne Spillett i shpëtoi për fije vdekjes kur një pllakë druri fluturoi nga kamioni përpara tij dhe iu përplas me xhamin e përparmë...

Si ta bëni riparimin e këmbëve të mobilieve nga druri

0
Këmbët e mobiljeve prej druri sghpesh dëmtohen nga fshesat me korrent dhe kafshët shtëpiake të pasjellshme. Nëse po mendoni t’i riparoni tani në kushte shtëpie...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS