34.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Drunjtë

Etiketim: drunjtë

FOTO/ Artistja shndërron drunjtë në skulptura fantastike që duken si “shpirtrat...

0
Pemët luajnë një rol vendimtar në jetën e planetit tonë, ato thithin dyoksidin e karbonit dhe çlirojnë oksigjenin që është aq thelbësor për jetët...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS