21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Drunjta

Etiketim: drunjta

Pastrimi i mirë dhe i hollësishëm i garuzhdave të drunjta, dërrasave...

0
Detergjenti dhe enëlarësja nuk ndihmojnë këtu Druri është material i cili lehtë thith çdo gjë, pra edhe pastrimi patjetër duhet të jetë i hollësishëm, në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS