18.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dropullin

Etiketim: dropullin

Flakët ‘përpijnë’ Dropullin, bashkia kërkon ndihmë: E pamundur të ndërhyjmë, na...

0
Zjarr i madh ka rënë në orët e para të mëngjesit dhe në lartësitë e fshatit Goranxi, në Bashkinë Dropull. Mendohet se zjarri është shkaktuar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS