21.5 C
Tirana
E hënë, 29 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Droguan

Etiketim: Droguan

Detajet nga ngjarja në Fushë-Krujë/ Droguan dhe përdhunuan 17-vjeçaren, i riu...

0
Natën e kaluar një sasi lënde eksplozive e paketuar është hedhur drejt banesës së një shtetaseje në Fushë-Krujë. Policia e lidhi ngjarjen me operacionin policor,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS