32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Drogat

Etiketim: drogat

Ndikimi, drogat dhe rreziqet

0
Përdorimi i drogës nuk është atraktiv apo diçka glamuroze, në fakt është diçka shumë e dëmshme dhe e frikshme. Mund të themi shlir se...

Mësuesja që urrente drogat vdes pasi merr kokainë për herë të...

0
Një mësuese që ishte haptazi kundër drogave, ka vdekur në Britani pasi provoi për herë të parë kokainë pas një sesioni pijesh alkoolike, thanë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS