22.5 C
Tirana
E enjte, 18 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dritanit

Etiketim: Dritanit

Dritanit i ngeci arma, do te na kishte vrare te gjitheve...

0
Marsida Qatja, 30-vjeçara që u bë “mollë sherri” e ngjarjes që tronditi Kavajën dhe mbarë vendin, ku u vra Dritan...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS