18.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Drilon

Etiketim: Drilon

Drilon Shoshi sjell ekspozitën “8 cepat”, Zake Prelvukaj: Është një artist që premton për artin tonë

Drilon Shoshi sjell ekspozitën “8 cepat”, Zake Prelvukaj: Është një artist...

0
Arti, historia, shkenca, e kaluara, e tashmja dhe e ardhmja pushtuan hapësirat e KultPlus, Caffe Gallery kur edhe artisti, Drilon Shoshi, bëri hapjen e...

“Shitet mish ariu!” Pas lajmit të ‘The Independent” reagon pronari i...

0
Një artikull i prestigjiozes britanike ‘The Independent’ ngriti një shqetësim të  bërë nga organizata e mbrojtjes së kafshëve ‘4 putrat’ (Four Paës), e cila kishte zbuluar...

Anna Lika në një lidhje me Drilon Hoxhën?

0
Dy moderatoret Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu kanë zbuluar se aktorja Anna Lika është në një lidhje dashurie me producentin Drilon Hoxha. Gjatë emisionit të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS