32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dridhem

Etiketim: dridhem

I fejuari e ka organin mashkullor teper te vogel,Gjdo dit dridhem...

0
I fejuari e ka organin mashkullor teper te vogel,Gjdo dit dridhem nga nervoza qe me kap sepse

Aktori i famshëm për gruan pas dy dekadash martese: “Kur më...

0
Aktori Pierce Brosnan dhe bashkëshortja e tij Keely Shaye Smith, edhe pse kanë tashmë shumë vite së bashku, janë kthyer në një sinonim të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS