27.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Driblohet

Etiketim: driblohet

Dy futbollistët e Dritës vizitojnë Islamin: As i lënduar nuk mund...

0
Futbollistët e Dritës, Lirdon Leci dhe Kastriot Rexha e kanë vizituar në shtëpi, Përparim Islamin e Feronikelit, i cili mesjavën e kaluar pësoi një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS