25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Drerin

Etiketim: drerin

Ky test tregon shumë për ju, e gjeni dot drerin në...

0
Truri duhet vënë në lëvizje herë pas here për të stimuluar kështu reagime të shpejta. Teste të tilla janë ideale dhe sipas shkencëtarëve janë po...

Gjuetarit i ndodh tragjedia! Donte të vriste drerin, por vdes vetë

0
Një gjuetar 66-vjeçar humbi jetën pak minuta pasi qëlloi me armë drerin. Kur shkoi të shihte nëse e kishte vrarë, kafsha u tregua e zgjuar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS