34.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Drek

Etiketim: Drek

Musaka pa mish: Drekë nga misri e cila të gjithë i...

0
Musakaja me misër është një pjatë plot ushqyes dhe kalorike, të cilën familjarët tuaj do ta duanPërbërësit:- gjysmë filxhani qumësht,- gjysmë filxhani ajkë neutrale,-...

Çifti lë nam/ Bëjnë marrëdhënie në mes të drekës në natyrë,...

0
Klientët e një restoranti mbetën të shokuar pasi panë një çift duke kryer marrëdhënie mbi shkëmbin përballë.Dyshja u pa vetëm disa metra larg nga...
Bruce Willis shihet teksa shijon një drekë në Los Angeles dhe kalon kohë me vajzat e tij gjashtë …

Bruce Willis shihet teksa shijon një drekë në Los Angeles dhe...

0
Aktori i njohur, Bruce Willis u pa duke ngrënë një drekën në restorantin italian në Los Angeles dhe kalonte kohë me vajzat më të...

Lakra pa mish: Drekë e shkëlqyeshme plot vitamina!

0
Përbërësit:- 1 lakër, - 2-3 karota, - 1 tufë qepë të reja, - 5-6 thelpinj hudhre, - 1 selino, - 2-3 patate, - spec...

Drekë e mrekullueshme: Këtë gullash do ta parapëlqeni shumë

0
Ky gatim është tipik për këtë stinë, shumë i shijshëm për shkak të përbërësve të ndryshëm që përdorenPërbërësit:- 500 gramë mish nga kofsha e...

Fasule me perime: Drekë e shijshme me plot vitamina

0
Fasulja e mirë dhe e lëngshme me shijen e vet do të kënaqë secilin!Përbërësit:- 400 g fasule, - 2 qepë, - 1 hudhër, -...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS