32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Drejtuar

Etiketim: drejtuar

Letra drejtuar Eroll Salihut

0
Kryetari in Federatës së Notit të Kosovës, Astrit Salihu, iu drejtua me një letër Eroll Salihut, kryetari i KAS."Deklarim pas Interpretimit të pjesshëm të...

Zbardhet SMS e Alibeajt drejtuar deputetëve të PD para votimit, çfarë...

0
Kreu i grupit parlamentar demokrat, Enkelejd Alibeaj, ju ka dërguar një SMS deputetëve të PD, ku u kërkon të mos marin pjesë në votimin...

Balluku drejtuar operatorëve të naftës: Do e zgjidhim situatën apo t’ju...

0
Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku, iu ka dërguar një mesazh operatorëve të naftës.  Nga fjala e mbajtur ditën e sotme, gjatë mbledhjes...

Pëson infarkt duke drejtuar motoçikletën, ndërron jetë 63-vjeçari në Lushnjë

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në afërsi të qytetit të Lushnjës, ku një person ka humbur jetën teksa ishte në drejtim të një...

Shqiprim Arifi publikon kërkesat e Listës së përbashkët shqiptare të Luginës...

0
Kryetari i Komunës së Preshevës, Shqiprim Arifi, ka bërë të ditur se i kanë paraqitur disa kërkesa Presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq. Presidenti serb, Aleksandar...

Shkatërrohet grupi mafioz i drejtuar nga shqiptarët në Spanjë, 22 të...

0
Garda Civile e Spanjës ka arritur të shkatërrojë një organizatë kriminale të trafikut të drogës dhe të pastrimit të parave në Valencia, duke arrestuar...

De Biasi merr ofertë zyrtare për ta drejtuar këtë kombëtare

0
Një lajm i bujshëm është duke qarkulluar së fundmi në mediet e Azerbajxhanit. Ish-trajneri i Shqipërisë, Gianni De Biasi, është shumë pranë marrëshjes me kombëtaren...

Balla i PS-së përshëndet letrën e eurodeputetëve drejtuar Macronit dhe Ruttes...

0
Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, ka përshëndetur letrën e 42 eurodeputetëve drejtuar presidentit francez, Macron dhe kryeministrit holandez, Rutte, për...

Edhe Rita Ora i bashkohet thirrjes drejtuar Qeverisë për ta ndihmuar...

0
Yjet botëror po kërkojnë ndihmë nga Qeveria pas pasojave që po u sjell pandemia COVID-19. Pandemia COVID-19 ka prekur në masë të madhe edhe industrinë...

Deputetët e PE nënshkruajnë letër drejtuar Merkel: Të vendoset në agjendë...

0
Deputët e Parlamentit Evropian kanë nënshkruar një letër përmes të cilës kanë kërkuar nga kancelarja gjermane Angela Merkel të vendosë në agjendë të Këshillit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS