24.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Drejtshkrim

Etiketim: drejtshkrim

KPK shkarkon prokurorin ‘problematik’: Nuk dinte drejtshkrim, nuk njihte ligjin

0
Është shkarkuar nga detyra Spartak Çoçoli prokuror pranë rrethit gjyqësor në Gjirokastër. Sipas KPK-së Çoçoli ka probleme me njohuritë ligjore dhe po ashtu i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS