24.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Drejtpërsëdrejti

Etiketim: drejtpërsëdrejti

Efektet në shikim ndikohen drejtpërsëdrejti nga mungesa e gjumit

0
Gjumi konsiderohet shumë i rëndësishëm për rigjenerimin e qelizave të trurit qetësimin e trupit dhe shëndetin e syve. Studiuesit e shumtë shprehen se lodhja...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS