22.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Drejtp

Etiketim: drejtp

Në një lidhje të drejtpërdrejtë, Luana Vjollca dhe Beatrix Ramosaj do të flasin rreth temës së bu…

Në një lidhje të drejtpërdrejtë, Luana Vjollca dhe Beatrix Ramosaj do...

0
Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur, Luana Vjollca, tashmë ka prezantuar projektin e ri "Thuaje", që është jashtë fushës së ekranit e po ashtu asaj...
Në një lidhje të drejtpërdrejtë me Luanën, Beatrix Ramosaj flet për bullizmin: Gjeta një terapist…

Në një lidhje të drejtpërdrejtë me Luanën, Beatrix Ramosaj flet për...

0
Artistet shqiptare, Luana Vjollca dhe Beatrix Ramosaj, kanë qenë së bashku në njëLivenë Instagram, ku kanë folur rreth bullizmit dhe traumës.Në pyetjet drejtuar nga...

Instagram do t’ju lejojë t’i përgjigjeni mesazheve të drejtpërdrejta nga “feed”

0
Instagram shpesh po prezanton veçori dhe opsione të reja dhe këto tani zbatohen për dërgimin e mesazheve të çastit përmes kësaj platforme.Opsioni i ri...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS