21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Drejtori i burgut

Etiketim: drejtori i burgut

Drejtori Admir Abrija dhe Imam Kalaja, i bashkohen këmbëkryq besimtarëve mysliman...

0
Një muaj i begatë ka filluar ditën e sotme për të gjithë besimtarët myslimanë. Prej mëngjesit të kësaj të shtune, dhe përgjatë një muaji...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS