32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Drejtohet

Etiketim: drejtohet

Berisha i drejtohet Ramës pas deklaratës së tij të shumëpërfolur për...

0
Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka reaguar sot ashpër ndaj deklaratave të bëra një ditë më parë nga Kryeministri Edi Rama në takimin...
Luana Vjollca u drejtohet fansave: Mesazhet që kam marrë nga ju janë jashtëzakonisht frymëzuese, …

Luana Vjollca u drejtohet fansave: Mesazhet që kam marrë nga ju...

0
Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Luana Vjollca, prej disa javësh ka lansuar projektin e ri "Thuaje" - nga i cili solli rrëfime...
Në hapjen e Festivalit të Filmit në Kanë, presidenti ukrainas i drejtohet turmës: Ne do ta fitojm…

Në hapjen e Festivalit të Filmit në Kanë, presidenti ukrainas i...

0
Presidenti ukrainas, Volodymyr Zelensky, bëri një fjalim surprizë përmes një video-telefonate gjatë hapjes së Festivalit të 75-të të Filmit në Kanë.Me flamujt ukrainas të...

Zelensky i drejtohet Kuvendit të Shqipërisë: Mbështetja juaj ndaj Ukrainës më...

0
Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, iu drejtua sot Kuvendit të Shqipërisë drejtpërdrejtë nga Kievi, në një lidhje online.Zelensky uroi fillimisht besimtarët myslimanë për festën...

​Rama i drejtohet Zelenskyt: Historinë tuaj e kemi përjetuar, me Kosovën...

0
Kryeministri Edi Rama, pas fjalës së presidentit ukrainas Volodimir Zelensky në Kuvend, deklaroi se të dy shtetet shqiptare Shqipëria dhe Kosova qëndrojë krahë Ukrainës...

Zbulohet ora kur Zelensky do ti drejtohet nesër Kuvendit të Shqipërisë

0
Ditën e nesërme presidenti i Ukrainës Volodymyr Zelensky do t'i drejtohet me një video-mesazh Kuvendit të Shqipërisë. Për këtë arsye mësohet se do të...

Volodimir Zelensky do t’i drejtohet Kuvendit të Shqipërisë të martën

0
Javët e shkuara presideni Ukrainës Volodimir Zelensky ka qenë dhënë disa mesazhe përmes video call në disa parlamente europiane.Gazetari TopChanbel mëson se Kuvendi Shqipërisë...
Sam Asghari bëhet xheloz për Brad Pittin, teksa i drejtohet Britney Spears: Jam dhjetë herë më i …

Sam Asghari bëhet xheloz për Brad Pittin, teksa i drejtohet Britney...

0
Sam Asghari duket se është pak xheloz në lidhje me dashurinë e Britney Spears ndaj Brad Pit.Në një video të postuar në faqen zyrtare...

Për herë të parë një degë e PD në qarkun e...

0
Edhe në Cërrik demokratet këtë të dielë i jane drejtuar kutive te votimeve.1001 anëtare të PD kane votuar per dy kandidatë për kreun, pikerisht...

Edi Rama i drejtohet ministrave e deputetëve socialistë: Harrojini 3 mandatet,...

0
Kryeministri Edi Rama gjatë punimeve të Kongresit të PS-së ka vënë theksin tek siguria e qytetarëve, teksa është shprehur se ky mandat është vendimtar në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS